Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15. KENT GÜVENLİK DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
25.09.2017  
“15. KENT GÜVENLİK DANIŞMA KURULU TOPLANTISI”
 
22.09.2017  Cuma günü saat 14:00’da Sinop Kent Güvenlik ve Danışma Kurulu Toplantısı, Vali Yardımcısı İzzet ERCAN başkanlığında; Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Bülent OKTAY, Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Oğuz LALE, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Harun KÖKSALAN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Bülent AKMEŞE, Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Fahrettin KUŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı İsmail ÇELİK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ümit KORKMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ, Sinop Müftü Yardımcısı Fatih TAVLAŞOĞLU, Sinop Kızılay Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Fikret BİLGİLİ, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkan V. A. Faruk YİĞİT, Sinop Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı Genel Sekreteri Ali TİRYAKİLER, Mahalle Muhtarları Derneği Temsilcisi Karabey YALÇIN, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdür Yardımcısı Cesur DEMİR, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Sinop Şube Başkanı Sevim ÜNALDI’nın katılımlarıyla Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen toplantıda;
2016 ve 2017 yılları içerisinde uygulanan “Mutlu Şehrin Çocuklarının Geleceği” projesinin kazanımları, Durağan İlçesi 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Okuluna yaptırılacak olan “Sinop Zenginleştirilmiş Kütüphane” ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün görev alanı içerisinde yer alan faaliyetler ve ilimiz içerisinde yapmış oldukları çalışmalarla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Müge TURŞUCU tarafından sunum yapılarak bilgi verilmiştir.
 Ayrıca Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı salonunda, diğer katılımcıların da konular üzerinde çözüm odaklı fikir beyanları alınmış ve toplantı sona ermiştir.
   
       Kamuoyuna saygıyla duyurulur.                                                                            
                       SİNOP İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • T.C. Sinop Valiliği
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • TUBİM
  • Suç Önleme Sempozyumu